Wiadomości z tagiem Wisła Kraków  RSS
Wisła Kraków. Michał Mak: Atmosfera jest świetna. Wideo

26.06.2019 7:12


- To dla mnie duża sprawa, że mogę wrócić do Wisły po 11 latach. Nie zastanawiałem się długo - powiedział Michał Mak, piłkarz Wisły Kraków.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Stolarczyk: U nas można się rozwinąć, zrobić postęp. Wideo

26.06.2019 7:10


Trener Wisły Maciej Stolarczyk: - Pokazaliśmy już na przykładach Ondraszka, Kolara, Imaza i Kosztala, że w Wiśle można się rozwinąć, wyjść na wyższy poziom.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Maciej Stolarczyk o obozie w Warce. Wideo

25.06.2019 21:54


Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk powiedział o przygotowaniach do sezonu, nowych zawodnikach i ewentualnych wzmocnieniach.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Arkadiusz Głowacki dyrektorem działu skautingu

25.06.2019 21:05


Legendarny obrońca Wisły Kraków i całej Lotto Ekstraklasy, po ponad roku pełnienia funkcji dyrektora sportowego, przejął funkcję dyrektora działu skautingu - poinformował klub. To konsekwentna polityka klubu, oparcia się na swych legendach.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Maciej Sadlok: Nie ma zaległości finansowych. Wideo

25.06.2019 20:39


- Sytuacja zmieniła się diametralnie. Klub stanął na głowie, żeby każdy z nas mógł spokojnie przystąpić do okresu przygotowawczego i niczym się nie martwić. Nie ma zaległości finansowych - powiedział obrońca Wisły Kraków Maciej Sadlok.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Rafał Janicki: Chcę być wiodącą postacią. Wideo

25.06.2019 18:19


- Chłopaki dobrze mnie przyjęli. Niektórych już wcześniej znałem, więc aklimatyzacja przebiega dobrze. Chciałbym wywalczyć miejsce w składzie i być wiodącą postacią zespołu - powiedział Rafał Janicki, piłkarz Wisły Kraków.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami