Wiadomości z tagiem Piast Gliwice  RSS
Futsal: Clearex pokonał lidera. Pierwsza wygrana Piasta

13.10.2019 19:10

Dwa mecze 6. kolejki ligi futsalu rozegrano w niedzielę. Po raz pierwszy w sezonie wygrał Piast Gliwice. W najciekawszym meczu górą Clearex, który ograł lidera Gattę Active Zduńska Wola

Źródło: sportowefakty.wp.pl

FC Barcelona najlepszym zespołem na świecie. Gdzie są polskie kluby? Wideo

11.10.2019 16:53


Według rankingu publikowanego przez "Football World Rankings" to Barcelona jest aktualnie najlepszą drużyną na świecie. W zestawieniu znajdują się także polskie kluby. Co ciekawe, najwyżej z naszych ekip nie jest ani obecny mistrz kraju - Piast Gliwice, ani ubiegłoroczny - Legia Warszawa.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Patryk Sokołowski: Dlatego straconych bramek jest tak mało

08.10.2019 8:52


Radość w Gliwicach. Piast ograł w niedzielę Legię 2-0 i mocno zbliżył się do ligowej czołówki. Do lidera ze Szczecina drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika traci już tylko trzy punkty. Mistrz Polski wygrywa, a przy tym nie traci bramek.

Źródło: sport.interia.pl

Żartobliwy wpis Piasta przy okazji powołania Koruna. Wideo

08.10.2019 7:52


Urosz Korun otrzymał powołanie od selekcjonera reprezentacji Słowenii na najbliższe mecze eliminacji do Euro 2020. Z tej okazji Piast Gliwice zamieścił specjalny wpis nawiązujący do wielkiej chwili w życiu swojego piłkarza. Czy Korun zadebiutuje w drużynie Słowenii?

Źródło: sport.interia.pl

Piast - Legia 2-0. Tom Hateley: Mieliśmy plan

07.10.2019 8:48


W meczu mistrza Polski z wicemistrzem kraju, Piast Gliwice pokonał Legię Warszawa 2-0. - Zagraliśmy dobrze jako zespół - ocenił Tom Hateley.

Źródło: sport.interia.pl

Ekstraklasa: Legia poległa w Gliwicach. Wicemistrz za słaby na mistrza

06.10.2019 20:58

Piast Gliwice pokonał w ostatnim niedzielnym spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy na swoim obiekcie Legię Warszawa 2:0. To drugi z rzędu mecz przegrany przegrany przez stołeczny klub.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami