Wiadomości z tagiem Piast Gliwice  RSS
Piast Gliwice. Przegrana z NK Celje 1-2 w sparingu

30.01.2020 15:11


Piłkarze mistrza Polski Piasta Gliwice przegrali z czwartym zespołem słoweńskiej ekstraklasy NK Celje 1-2 na zakończenie zgrupowania w tureckeij Antalyi. Bramkę dla Piasta zdobył Gerard Badia.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Tom Hateley: Joel Valencia poradzi sobie w Anglii

28.01.2020 9:35


Angielski pomocnik Piasta Gliwice Tom Hateley ciężko pracuje w Turcji, by na wiosnę bronić tytułu mistrzowskiego. Przy okazji porównuje sukces Piasta do Leicester, mówi o pieniądzach i ujawnia czy w Glasgow Rangers zjada się dzieci na śniadanie.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Jakub Czerwiński wraca do gry po długiej przerwie

27.01.2020 8:37


Z uwagi na silną i wyrównaną kadrę w drużynie mistrza Polski nie ma zimą spektakularnych zmian. Wzmocnieniem jest na pewno powrót do gry ostoi defensywy Piasta Jakuba Czerwińskiego, który nie grał od sierpnia.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Remis 0-0 z Zorią Ługańsk w sparingu

25.01.2020 19:20


Piłkarze mistrza Polski Piasta Gliwice zremisowali z trzecim aktualnie zespołem ukraińskiej ekstraklasy Zorią Ługańsk 0-0 w sparingu rozegranym w tureckim Belek.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Trener Stranc: Same umiejętności nie wystarczą

25.01.2020 7:50


"Umiejętności piłkarskie są kluczowe, jednak bez poparcia ich pełną intensywnością przez odpowiednią liczbę minut w meczu - nie dadzą sukcesu" - powiedział Tomasz Stranc, trener przygotowania motorycznego piłkarzy mistrza Polski Piasta Gliwice.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Mistrz silny w sparingach. Dobry prognostyk

24.01.2020 7:58


Zgrupowanie w Turcji piłkarze Piasta Gliwice zaczęli od cennej wygranej w meczu kontrolnym z silnym bułgarskim Łudogorcem Razgrad 2-0. To drugie zimowe zwycięstwo gliwiczan zimą. Cieszy to trenera mistrzów Polski Waldemara Fornalika.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Jorge Felix: Cieszę się życiem

23.01.2020 13:59


- Mam jedno życie i chcę się nim cieszyć. Jest wiele poważniejszych problemów, niż futbol – powiedział PAP piłkarz Piasta Gliwice Jorge Felix. Zawsze uśmiechnięty Hiszpan jest w tym sezonie najskuteczniejszym graczem mistrza Polski, strzelił 10 goli.

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Wygrana z Łudogorcem 2-0 w sparingu

22.01.2020 17:16


Piłkarze Piasta Gliwice wygrali z bułgarskim Łudogorcem Razgrad 2-0 (2-0) w swoim drugim zimowym sparingu przed rozgrywkami ekstraklasy. Mecz dwóch mistrzów krajowych został rozegrany w tureckim Belek. Bramki zdobyli: Uros Korun (12) i Piotr Parzyszek (42).

Źródło: sport.interia.pl

Piast Gliwice. Tymoteusz Klupś: Zawieszam sobie poprzeczkę coraz wyżej

22.01.2020 7:12


- Przyszedłem do Piasta Gliwice z nadzieją, że będę lepszym piłkarzem. Zawsze można coś poprawić w swojej grze, zawieszam sobie poprzeczkę coraz wyżej - powiedział piłkarz Tymoteusz Klupś, wypożyczony z Lecha Poznań do mistrza Polski.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami