Wiadomości z tagiem Piast  RSS
Lotto Ekstraklasa. Piast Gliwice musi "dopłacić" do tytułu mistrzowskiego ok. 200 tys. zł

25.05.2019 17:58

Wygranie Lotto Ekstraklasy przez Piasta oznacza, że działacze z Gliwic będą musieli wykonać przelew na kwotę ok. 200 tys. zł do Holandii. Pieniądze trafią do PEC Zwolle.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Prezes Włókniarza uderza pięścią w stół! "Tor będzie wywrócony do góry nogami. Cel zostaje bez zmian"

25.05.2019 0:23

forBET Włókniarz Częstochowa przegrał drugie spotkanie z rzędu u siebie. Przed dziennikarzami oczami świecić musiał prezes Michał Świącik, bo trener Marek Cieślak schował głowę w piasek. Szef Lwów był mocno wzburzony.

Tagi: Piast
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gianni Infantino pogratulował Piastowi Gliwice mistrzostwa Polski. "Byłem zachwycony"

24.05.2019 16:52

"Byłem zachwycony słysząc, że Piast Gliwice został koronowany na mistrza Polski" - pisze Gianni Infantino w liście skierowanym do Zbigniewa Bońka. Prezydent FIFA pogratulował gliwiczanom pierwszego w historii mistrzostwa Polski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sezon w pigułce: Piast Gliwice

24.05.2019 12:04

Punkty – 72 Bilans – 21-9-7 Bramki 57-33 Najlepszy strzelec: Piotr Parzyszek (9 goli) Najgorsze spotkanie: Śląsk Wrocław 4:1 Piast Gliwice (9.kolejka) Tak naprawdę to jedyny zawstydzający wynik gliwiczan. Będący w bardzo dobrej formie podopieczni Waldemara Fornalika (po 8 kolejkach mieli zaledwie punkt straty do liderujących Lechii i Wisły) jechali do rozbitego Śląska, który na […]

Źródło: www.tylkoekstraklasa.pl

Piast Gliwice. Michal Papadopulos blisko Korony Kielce

24.05.2019 11:33


Zdobył mistrzostwo Polski, ale miejsca w Gliwicach raczej już nie zagrzeje. Michal Papadopulos ma podpisać kontrakt z Koroną Kielce.

Źródło: sport.interia.pl

Lotto Ekstraklasa. Piast Gliwice walczy o swoje gwiazdy. Gerard Badia blisko pozostania

24.05.2019 8:38

Mistrzowie Polski walczą o zatrzymanie swoich gwiazd. Nie jest przesądzone, że z Piasta Gliwice odejdzie Aleksandar Sedlar i Tomasz Jodłowiec. Blisko pozostania jest kapitan Gerard Badia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Waldemar Fornalik: Umówiliśmy się, że nie wypowiadamy słowa "mistrzostwo"

23.05.2019 12:55

- Grałem z kadrą na Stadionie Narodowym i na Wembley. To pozwoliło mi teraz podejść normalnie do meczów z Termaliką czy z Lechem - mówi Waldemar Fornalik, były selekcjoner reprezentacji Polski, który zdobył mistrzostwo Polski z Piastem Gliwice.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami