Wiadomości z tagiem MotoGP  RSS
Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Nie pastwmy się nad Get Well. Za wcześnie na szampany w Lublinie (felieton)

25.06.2019 18:45

Najgorsze, co mogłoby teraz spotkać zawodników, sztab szkoleniowy i działaczy Motoru, to nadmierna wiara, że już się utrzymali w PGE Ekstralidze. Za wcześnie na odkorkowywanie szampanów - pisze w swoim najnowszym felietonie Marta Półtorak.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Siedmiu wspaniałych: demon Drabik dogonił Pawlickiego

24.06.2019 7:30

Maksym Drabik dogonił Piotra Pawlickiego w ilości nominacji do "Siedmiu Wspaniałych". Poza nim w zestawieniu debiutuje Mikkel Michelsen, który pewnie poprowadził swój Speed Car Motor do wygranej w Toruniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hit transferowy Sandra Spa Pogoni Szczecin. Pozyskano bramkarza Motoru Zaporoże

22.06.2019 18:33

Anton Terekhof będzie nowym bramkarzem Sandra Spa Pogoni Szczecin. Właśnie na tej pozycji działacze szukali poważnego wzmocnienia. Zawodnik Motoru Zaporoże ma za sobą występy w Lidze Mistrzów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PGE Ekstraliga. Get Well - Motor. Toruński wysyp "luf", tylko jedna "poprawka" w Lublinie (noty)

22.06.2019 16:15

Get Well przy Speed Car Motorze wyglądał jak dzieci ze szkoły podstawowej przy studentach. Tak też oceniamy zawodników po tym meczu. W Toruniu wystawiamy cztery "lufy", w Lublinie natomiast na "poprawkę" może szykować się tylko jeden żużlowiec.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Fatalna sytuacja Get Well, GKM wjechał do pierwszej czwórki. Zobacz tabelę i statystyki PGE Ekstraligi

22.06.2019 9:25

Zamiast zwycięstwa za 3 punkty była porażka za 3 w kiepskim stylu. Get Well przegrało ze Speed Car Motorem Lublin 37:53 i jest już jedną nogą w Nice 1. Lidze Żużlowej. Sytuacja torunian w tabeli jest bardzo trudna.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Andreas Jonsson bohaterem Speed Car Motoru Lublin. Najlepszy występ w tym sezonie

21.06.2019 23:36

Niektórzy twierdzili, że powinien zakończyć karierę. Tymczasem Andreas Jonsson wrócił do składu Speed Car Motoru Lublin i dołożył cegiełkę do pokonania Get Wellu Toruń. Szwed zdobył 7 punktów i bonus. To był jego najlepszy występ w tym sezonie.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami