Wiadomości z tagiem Jagiellonia Białystok  RSS
Jagiellonia Białystok. Grzegorz Sandomierski zawodnikiem CFR Cluj

31.01.2020 16:13


Grzegorz Sandomierski pożegnał się z Jagiellonią Białystok i od najbliższej rundy będzie zawodnikiem rumuńskiej drużyny CFR Cluj.

Źródło: sport.interia.pl

Jagiellonia Białystok - Wolfsberger AC 2-3 w sparingu

30.01.2020 17:36


Jagiellonia Białystok porażką zakończyła obóz przygotowawczy w Turcji. W czwartek w Belek dziewiąta obecnie drużyna polskiej ekstraklasy piłkarskiej przegrała 2-3 z austriackim Wolfsbergerem AC, który jesienią grał w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Źródło: sport.interia.pl

Patryk Klimala. "Bad boy" ogarnął się i wyjechał

25.01.2020 9:46

Ambitny, nieustępliwy i pewny siebie. Jako nastolatek Patryk Klimala sprawiał mnóstwo problemów, przez co nie powiodło mu się m.in. w Legii Warszawa. Udało się natomiast w Jagiellonii Białystok, gdzie dojrzał. Teraz spróbuje podbić Glasgow.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jagiellonia Białystok. Remis w sparingu z Viitorulem Konstanca

24.01.2020 18:34


W rozegranym w piątek w tureckim Belek meczu kontrolnym Jagiellonia zremisowała 1-1 z FC Viitorul Konstanca - szóstym obecnie zespołem rumuńskiej ekstraklasy piłkarskiej. To drugi sparing białostoczan w trakcie zimowych przygotowań do wznowienia rozgrywek i drugi remis.

Źródło: sport.interia.pl

Oficjalnie: Bartłomiej Wdowik w Jagiellonii Białystok

23.01.2020 9:30


Nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok został Bartłomiej Wdowik, który przenosi się do Żółto-Czerwonych z Odry Opole...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Jagiellonia Białystok - Ballkani Suva Reka. Mudrinski i Savković ustalili, że nie zagrają w sparingu

21.01.2020 15:57


Serbowie Ognjen Mudrinski i Mile Savković ustalili, że nie zagrają w meczu towarzyskim Jagiellonii Białystok z kosowskim Ballkani Suva Reka. To pokłosie konfliktu na linii Serbia - Kosowo.

Źródło: sport.interia.pl

Jagiellonia Białystok - Ballkani Suva Reka. Mudrinski i Savković odmówili udziału w sparingu

21.01.2020 15:57


Serbowie Ognjen Mudrinski i Mile Savković odmówili udziału w meczu towarzyskim Jagiellonii Białystok z kosowskim Ballkani Suva Reka. To pokłosie konfliktu na linii Serbia - Kosowo.

Źródło: sport.interia.pl

Jagiellonia Białystok. Guilherme piłkarzem Konyasporu

20.01.2020 13:20


Brazylijczyk Guilherme Haubert Sitya przenosi się z Jagiellonii Białystok do tureckiego Konyasporu. Podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją prolongaty o kolejne 12 miesięcy. Klub z Podlasia zarobi ok. 100 tys. euro.

Źródło: sport.interia.pl

Jagiellonia Białystok. Piłkarze wyruszyli na zgrupowanie do Turcji

18.01.2020 10:20


Jagiellonia rozpoczęła główny etap przygotowań do drugiej części sezonu piłkarskiej Ekstraklasy. Pod wodzą nowego szkoleniowca Bułgara Iwajło Petewa białostoczanie wyruszyli w sobotę na dwutygodniowy obóz do tureckiego Beleku, gdzie mają zagrać cztery sparingi.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami