Wiadomości z tagiem Hubert Hurkacz  RSS
Ranking ATP: Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak bez zmian. Liderem pozostał Novak Djoković

16.09.2019 8:33

Hubert Hurkacz zachował 36. pozycję, a Kamil Majchrzak pozostał 84. tenisistą świata według rankingu ATP. Liderem niezmiennie jest Serb Novak Djoković, który już wkrótce może zostać wyprzedzony przez Hiszpana Rafaela Nadala.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hubert Hurkacz zadebiutuje w Metz. Polak poznał pierwszego przeciwnika

14.09.2019 22:11

Hubert Hurkacz po raz pierwszy w karierze weźmie udział w halowym turnieju ATP World Tour 250 na kortach twardych w Metz. Polski tenisista wie już, z kim zagra na inaugurację.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puchar Davisa: Polska - Estonia. Hubert Hurkacz przypieczętował zwycięstwo. Polacy wygrali turniej w Atenach

14.09.2019 13:19

Hubert Hurkacz zdobył drugi punkt i przypieczętował zwycięstwo nad Estonią w finale Grupy III Strefy Europejskiej Pucharu Davisa. Polacy wygrali turniej rozgrywany na kortach ziemnych w Atenach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puchar Davisa: Polska - Luksemburg. Hubert Hurkacz zagrał debla z Łukaszem Kubotem

13.09.2019 17:52

Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot po raz pierwszy zagrali wspólnie w narodowych barwach. Polska para ustaliła na 3:0 wynik meczu z Luksemburgiem w ramach turnieju Grupy III Strefy Europejskiej Pucharu Davisa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puchar Davisa: Polska - Luksemburg. 63 minuty Huberta Hurkacza. Pewne zwycięstwo Biało-Czerwonych

13.09.2019 12:47

Polska pokonała Luksemburg i z kompletem zwycięstw wygrała rywalizację w grupie A turnieju Grupy III Strefy Europejskiej na kortach ziemnych w Atenach. W piątek nie zawiedli singliści - Kamil Majchrzak i Hubert Hurkacz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puchar Davisa: Polska - Grecja. Stefanos Tsitsipas pokonał Huberta Hurkacza. Remis w Atenach

12.09.2019 13:22

Stefanos Tsitsipas wyrównał na po 1 stan meczu Polska - Grecja w ramach turnieju Grupy III Strefy Europejskiej w Atenach. Siódmy tenisista świata pokonał w meczu na szczycie Huberta Hurkacza w dwóch setach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puchar Davisa: Polska - Monako. Hubert Hurkacz przypieczętował zwycięstwo

11.09.2019 13:19

Hubert Hurkacz zdobył drugi punkt i przypieczętował zwycięstwo Polski nad Monako w meczu Grupy III Strefy Europejskiej Pucharu Davisa. Czterodniowy turniej odbywa się na kortach ziemnych klubu Tatoi w Atenach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tenis. Puchar Davisa: Nowe otwarcie reprezentacji Polski

11.09.2019 9:24


W najsilniejszym składzie: z Hubertem Hurkaczem, Kamilem Majchrzakiem, Łukaszem Kubotem i Marcinem Matkowskim wraca do rozgrywek Pucharu Davisa reprezentacja "Biało-Czerwonych". Polacy są faworytem turnieju grupy III Strefy Euro-Afrykańskiej.

Źródło: sport.interia.pl

Ranking ATP: mały spadek Huberta Hurkacza, życiówka Kamila Majchrzaka. Rafael Nadal goni Novaka Djokovicia

09.09.2019 14:15

Hubert Hurkacz przesunął się w dół o jedno miejsce w najnowszym notowaniu rankingu ATP. Na najwyższą w karierze pozycję awansował Kamil Majchrzak. Bliski odzyskania tronu jest Hiszpan Rafael Nadal, który zbliżył się do Serba Novaka Djokovicia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hurkacz zanotował spadek w rankingu ATP. Djokovic nadal liderem

09.09.2019 13:58

Triumfator US Open Hiszpan Rafael Nadal zmniejszył stratę do liderującego Serba Novaka Djokovica, ale wciąż zajmuje drugie miejsce w światowym rankingu ATP. Na trzeciej pozycji plasuje się Szwajcar Roger Federer. Najlepszy z Polaków Hubert Hurkacz spadł z 35. na 36. lokatę.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami