Wiadomości z tagiem Fogo Unia  RSS
Żużel. Lista wstydu Fogo Unii Leszno. Odpuścili świetnego wychowanka. Skandal z walkowerem w tle

31.01.2020 15:13

Fogo Unia Leszno to taka perfekcyjnie działająca maszyna. Niektórzy mówią nawet, że to żużlowa FC Barcelona. Trudno więc do czegoś się przyczepić, gdy idzie o działania klubu. W ramach naszego cyklu list wstydu udało się jednak znaleźć kilka wpadek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Już w Gdańsku było widać, że Michelsen ma papiery na czołowego zawodnika. Nad morzem mieli nosa

30.01.2020 10:00

Mikkel Michelsen nie sprawdził się w Fogo Unii Leszno. Kiedyś miał udany sezon w Ostrowie, ale dopiero w Zdunek Wybrzeżu pokazał, że ma papiery na czołowego zawodnika. Gdańszczanie idealnie trafili z wyborem Duńczyka.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pracowity marzec czeka zawodników FOGO Unii Leszno

29.01.2020 18:46


IMG 9831

We wtorek (21 stycznia) sztab szkoleniowy FOGO Unii Leszno za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawił zaktualizowany terminarz dotyczący treningów punktowanych, które zostaną rozegrane w marcu. Terminy poszczególnych spotkań mogą ulec zmianie tylko w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Źródło: speedway.info.pl

Żużel. Bezbarwny Holder i nijaki Kurtz w IM Australii. Czy Apator i Fogo Unia mają powody do niepokoju?

23.01.2020 17:30

Max Fricke przed kilkunastoma dniami sięgnął po tytuł IM Australii, czym poprawił humory wrocławskich działaczy. Mały ból głowy mogą mieć za to w Toruniu i Lesznie, bo ani Chris Holder ani Brady Kurtz nic szczególnego nie pokazali.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Fogo Unia pojedzie z Anglikami. W planie siedem sparingów

21.01.2020 16:07

Piotr Baron ustalił plan meczów kontrolnych Fogo Unii Leszno przed sezonem 2020. Znajdują się w nim m.in. sparingi ze Swindon Robins.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama