Wiadomości z tagiem Cristiano Ronaldo  RSS
Cristiano Ronaldo znów wykazał się hojnością. Zostawił w hotelu 18 tysięcy euro napiwku. Wideo

25.06.2019 7:00


Cristiano Ronaldo przebywa na wakacjach. W minionym tygodniu spędził je w Grecji ze swoją rodziną, w pięciogwiazdkowym hotelu. Obsługa dostała spory napiwek od Portugalczyka.

Źródło: sport.interia.pl

Wielki gest Cristiano Ronaldo. Pracownicy hotelu wykonali zadanie i dostali napiwek

24.06.2019 19:20

Pracownicy greckiego hotelu otrzymali aż 18 tys. funtów za skutecznie oddzielenie rodziny Cristiano Ronaldo od wścibskich paparazzich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Serie A. "CR7 ma zamienić się w CR9". Sarri proponuje nową pozycję dla Cristiano Ronaldo

22.06.2019 15:06

Maurizio Sarri spotkał się z Cristiano Ronaldo podczas wakacji na południu Francji, żeby omówić z nim plany na sezon 2019/20. Włoski trener przygotował dla gwiazdy Juventusu nową rolę na boisku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cristiano Ronaldo udał się na zasłużony odpoczynek do Grecji. Wideo

22.06.2019 7:00


Już niedługo rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu, ale zanim piłkarze zaczną trenować na pełnych obrotach, korzystają z wolnego czasu. Cristiano Ronaldo zabrał swoją rodzinę do Grecji, gdzie odpoczywa w swoim ulubionym kompleksie wypoczynkowym.

Źródło: sport.interia.pl

Maurizio Sarri zamierza pobić nowe rekordy z CR7. Wideo

20.06.2019 17:40


W czwartek Maurizio Sarri został zaprezentowany jako nowy trener Juventusu Turyn. Szkoleniowiec podpisał ze "Starą Damą" trzyletni kontrakt. "W ostatnich latach trenowałem wielu znakomitych zawodników, choćby w Chelsea. Juventus to jednak poziom wyżej. Mówimy o czołowym piłkarzu świata Cristiano Ronaldo. Jest to zawodnik, który ma na koncie prawie wszystkie rekordy. Chciałbym pomóc mu pobić kolejne. Chciałbym być częścią jego wielu osiągnięć" - powiedział Sarri. 60-letni trener zastąpił na stanowisku Massimiliano Allegriego, który z...

Źródło: sport.interia.pl

Serie A: Maurizio Sarri: Juventus to ukoronowanie mojej kariery

20.06.2019 13:41


- W Chelsea trenowałem kilku świetnych piłkarzy, ale praca z Cristianem Ronaldem będzie krokiem naprzód - przekonuje Maurizio Sarri. Nowy szkoleniowiec Juventusu przyznaje, że klub z Turynu był niezwykle zdeterminowany, by go zatrudnić.

Źródło: sport.interia.pl

Sergio Ramos wziął ślub z Pilar Rubio. Wideo

15.06.2019 22:31


Sergio Ramos poślubił swoją wieloletnią partnerkę Pilar Rubio. Na uroczystości pojawiło się 400 gości w tym wielu zawodników, z którymi grał w Sevilli, Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. Nie mogło zabraknąć też prezydenta "Królewskich" Florentino Pereza. Na ślubie nie było jednak Cristiano Ronaldo, który obecnie odpoczywa z rodziną w Grecji.

Źródło: sport.interia.pl

Cristiano Ronaldo otrzymał dokumenty sądowe ws. rzekomego gwałtu na Kathryn Mayordze

15.06.2019 20:59

Sprawa rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na amerykańskiej modelce może być kontynuowana. W końcu udało się dostarczyć dokumenty portugalskiemu gwiazdorowi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bramkarz Juventusu w klinice Cristiano Ronaldo. Carlo Pinsoglio przeszczepił włosy

15.06.2019 10:03

Carlo Pinsoglio postanowił poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Włoch wykorzystał znajomość z Cristiano Ronaldo i zrobił to w jego klinice.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legenda Bayernu: Cristiano Ronaldo chce Jamesa Rodrigueza w Juventusie

14.06.2019 18:07

Cristiano Ronaldo liczy na transfer Jamesa Rodrigueza do Juventusu Turyn - informuje były piłkarz Bayernu Monachium, Lothar Matthaus. Zawodnicy grali razem w barwach Realu Madryt.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami