Wiadomości z tagiem Cracovia  RSS
Cracovia zawsze walczy o najwyższe cele

24.05.2019 0:41

O pozostaniu w Comarch Cracovii i celach na nowy sezon opowiada Adam Domogała, który przedłużył swój kontrakt z „Pasami” o kolejny rok.

Tagi: Cracovia
Źródło: hokej.net

Nowa umowa Domogały

22.05.2019 23:01

Adam Domogała zostaje w Comarch Cracovii. 26-letni napastnik złożył dziś podpis pod nowym kontraktem, który będzie obowiązywał przez najbliższy sezon. Znajdzie się w nim też klauzula, która umożliwia przedłużenie współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Źródło: hokej.net

Cracovia. Druga młodość Michała Peszkovicza

22.05.2019 13:19


Jeszcze dwa lata temu nie wiedział, czy ktokolwiek będzie chciał go jeszcze zatrudnić, tymczasem w zakończonym sezonie Ekstraklasy w wieku 37 lat został czołowym bramkarzem i pomógł awansować Cracovii do eliminacji Ligi Europejskiej. - Niedawno miałem różne myśli dotyczące kariery - przyznaje Michał Peszkovicz.

Źródło: sport.interia.pl

Cracovia. Lukasz Hroszszo podpisał kontrakt z klubem

22.05.2019 11:06


Cracovia ma nowego bramkarza. Lukasz Hroszszo, który wiosną grał w Zagłębiu Sosnowiec, podpisał trzyletni kontrakt z krakowskim klubem.

Źródło: sport.interia.pl

Szybka kontra - Co czeka naszych pucharowiczów? Liczymy na Cracovię. Wideo

22.05.2019 8:19


Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Cracovia zagrają latem w eliminacjach europejskich pucharach. O tym co ich czeka w programie "Szybka kontra" dyskutowali dziennikarze Interii - Michał Białoński, Piotr Jawor i Wojciech Górski.

Źródło: sport.interia.pl

Czołowy napastnik zostaje w „Pasach”

21.05.2019 19:02

Kolejna dobra informacja dla kibiców Comarch Cracovii. W ekipie „Pasów” zostaje Michal Vachovec, który podpisał nowy roczny kontrakt.

Źródło: hokej.net

Cracovia. Prezes Filipiak: Nie lubię gadania o pocałunku śmierci

21.05.2019 17:29


- Zawsze chciałem grać w pucharach, najlepiej co roku. Powiem mocniej: my musimy grać w pucharach – mówi Janusz Filipiak, prezes Cracovii. Jak twierdzi, założenie jest takie, że jego drużyna będzie mocniejsza w nowym sezonie.

Tagi: Cracovia
Źródło: sport.interia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami