Pływanie  RSS
Pływanie. Reprezentantki Polski walczą o nagrody. Wydały specjalny

Mistrzynie Europy w sztafecie 4x50 metrów postanowiły wydać kalendarz. Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk-Wasick, Kornelia Fiedkiewicz i Dominika Sztandera dzięki niemu chcą zebrać pieniądze na nagrody dla najlepszych zawodników mistrzostw Polski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

QUIZ: Wielkie wydarzenia sportowe ostatnich 10 lat. Pamiętasz je dobrze? Udowodnij!

To były wielkie wydarzenia sportowe ostatnich 10 lat. Jedni bili rekordy, inni sięgali po ogromne sukcesy. Pamiętasz te wydarzenia doskonale? Udowodnij, rozwiązując nasz quiz!

LeBron James najlepszym sportowcem dekady według Associated Press. Podium bez piłkarza

Lebron James został wybrany najlepszym sportowcem lat 10. XXI wieku według Associated Press (AP). Amerykański koszykarz wyprzedził futbolistę amerykańskiego Toma Brady'ego i jamajskiego lekkoatletę Usaina Bolta.

Serena Williams wyróżniona przez Associated Press. Amerykanka została najlepszą sportsmenką dekady

Serena Williams została wybrana najlepszą sportsmenką lat 10. XXI wieku według Associated Press (AP). Amerykańska tenisistka wyprzedziła gimnastyczkę Simone Biles i pływaczkę Katie Ledecky.

MP 2019 w pływaniu: Paulina Piechota z rekordami kraju na 400 i 1500 metrów

Od 18 do 22 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano mistrzostwa Polski 2019 w pływaniu na 25-metrowym basenie. Trzy złote medale w konkurencjach indywidualnych zdobyła Paulina Piechota.

Katarzyna Wasick poprawiła rekord Polski w finale ISL. Daiya Seto i Caeleb Dressel z rekordami świata

Daiya Seto oraz Caeleb Dressel poprawili rekordy świata podczas finałowych zawodów International Swimming League w Las Vegas. Natomiast rekord Polski na 50 m stylem dowolnym ustanowiła Katarzyna Wasick.

Deficyt tlenu, walka o każdy oddech. I tak przez ponad 20 km. Pływak Leszek Naziemiec podejmie ekstremalne wyzwanie

Podduszał się, płynąc z zaklejoną plastrem rurką czołową. Pokonywał prawie 100 metrów na jednym oddechu. Spał w namiocie imitującym warunki wysokogórskie. Po to, by człowiek z nizin poradził sobie na jeziorze Titicaca, na wysokości 3812 m n.p.m.

Pływanie. Nie żyje czterokrotny mistrz olimpijski. Roland Matthes miał 69 lat

Smutne wieści dotarły z niemieckiego Wertheim. Po walce z chorobą zmarł jeden z najwybitniejszych niemieckich pływaków Roland Matthes. Był czterokrotnym mistrzem olimpijskim.

Dopasuj sportowca do dyscypliny, w której się specjalizuje!

Czas na kolejną zabawę. Tym razem przygotowaliśmy dla ciebie zadanie, w którym należy poprawnie dopasować sportowca do dyscypliny, którą reprezentuje. Jak sobie poradzisz? Pochwal się wynikiem!

Narzeczona Radosława Kawęckiego dodaje mu energii i udziela rad. Agata Korc sama była pływaczką

Radosław Kawęcki przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Na co dzień może liczyć na wsparcie swojej narzeczonej Agaty Korc i syna Tadeusza. Piękna partnerka 28-latka to była pływaczka i olimpijka z Pekinu.

Świetne wyniki na Otylia Swim Cup w Szczecinie. Najlepsze czasy w historii

Znakomite wyniki padały podczas dwudniowych zawodów pływackich Otylia Swim Cup, które w niedzielę zakończyły się w Szczecinie.

Rozpoczął się Otylia Swim Cup w Szczecinie. Tłumy uczestników nie tylko z Polski

Niespełna dziewięćset dzieci w wieku od 8 do 13 lat bierze udział w dwudniowych zawodach pływackich Otylia Swim Cup, które w sobotę rozpoczęły się w Szczecinie.

Blisko 900 dzieci będzie pływać na Otylia Swim Cup w Szczecinie

To będzie niezwykły weekend dla blisko dziewięciuset młodych pływaczek i pływaków. Zawodnicy z ponad pięćdziesięciu klubów wezmą udział w dwudniowych zawodach pływackich Otylia Swim Cup, które odbędą się w sobotę i niedzielę w Szczecinie.

Pływanie. Polki mistrzyniami Europy w sztafecie 4x50 m stylem zmiennym!

Reprezentantki Polski zdobyły złote medale mistrzostw Europy Glasgow 2019 w pływaniu na krótkim basenie w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym!

Pływanie. Alicja Tchórz brązową medalistką mistrzostw Europy Glasgow 2019

Alicja Tchórz zdobyła brązowy medal w wyścigu na 50 metrów stylem grzbietowym podczas czwartego dnia mistrzostw Europy 2019 w pływaniu na krótkim basenie w Glasgow.

Paweł Juraszek czwarty na 50 metrów stylem dowolnym w mistrzostwach Europy

Paweł Juraszek zajął czwarte miejsce w finale na 50 metrów stylem dowolnym podczas trzeciego dnia mistrzostw Europy Glasgow 2019 w pływaniu na krótkim basenie.

Marcin Cieślak brązowym medalistą mistrzostw Europy na 100 m stylem motylkowym

Marcin Cieślak zdobył brązowy medal w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym podczas mistrzostw Europy Glasgow 2019 w pływaniu na krótkim basenie.

Polscy pływacy wicemistrzami Europy w sztafecie 4x50 metrów stylem dowolnym!

Polska sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy Glasgow 2019 w pływaniu na krótkim basenie!

Radosław Kawęcki mistrzem Europy w pływaniu na 200 metrów stylem grzbietowym!

Radosław Kawęcki zdobył złoty medal mistrzostw Europy Glasgow 2019 w pływaniu na krótkim basenie w rywalizacji na 200 metrów stylem grzbietowym!

Paweł Korzeniowski wznowił karierę. Marzy o piątych igrzyskach

Paweł Korzeniowski po trzyletniej przerwie postanowił wznowić karierę. Jeden z najlepszych polskich pływaków chce wywalczyć kwalifikację na swoje piąte igrzyska olimpijskie.

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport