Boks  RSS
Boks. Skandal na gali w Niemczech. Nazistowskie hasło na koszulce


Skandal wstrząsnął niemieckim boksem. Podczas sobotniej gali we Friedrichshafen założyciel drużyny Germanen Boxstall Rene Hildebrandt pojawił się na ringu w koszulce z nazwą nazistowskiej organizacji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury trafił do szpitala po walce z Otto Wallinem. Nie widział na prawe oko

#zrodlo
Tyson Fury długo będzie odczuwał skutki walki z Otto Wallinem. Brytyjczyk zwyciężył jednogłośnie na punkty, po czym trafił do szpitala, gdzie lekarze zajęli się jego prawym okiem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury pokazał zdjęcie po walce. Lekarze musieli założyć mu szwy

#zrodlo
Tyson Fury pokazał zdjęcia ze szpitala, gdzie zakładano mu szwy na rozciętej powiece po walce z Otto Wallinem. Brytyjczyk pokonał swojego rywala na punkty po ciężkim pojedynku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury w tarapatach. Skrót jego walki z Otto Wallinem (wideo)

#zrodlo
Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) nie bez problemów wypunktował Otto Wallina na gali w Las Vegas. Brytyjczyk wygraną okupił rozciętym łukiem brwiowym, przez który mógł nawet przegrać, jeśli lekarz nie zdecydowałby się dopuścić go do walki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury zarobił milion dolarów za walkę z Wallinem

#zrodlo
Milion dolarów zarobił Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) za wygraną walkę z Otto Wallinem (20-1, 13 KO). Brytyjczyk miał jednak nieoczekiwanie sporo problemów ze Szwedem i wygrana w Las Vegas nie przyszła mu łatwo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Andy Ruiz jr kpi z Tysona Fury'ego. Ma radę dla Brytyjczyka

#zrodlo
Tyson Fury nie bez problemów wygrał walkę z Otto Wallinem. Brytyjczyk jeszcze niedawno odgrażał się, że znów zawojuje wagę ciężką, ale nie zaprezentował wysokiej formy. Zakpił z niego Andy Ruiz jr.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Mariusz Wach bez problemów pokonał Gruzina w Katowicach

#zrodlo
Mariusz Wach (34-5, 18 KO) pokonał przez nokaut w 2. rundzie Gogitę Gorgiladze (8-31, 6 KO) na gali w Katowicach. "Wiking" tym samym przełamał się po trzech porażkach z rzędu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury - Otto Wallin. Niespodziewane problemy Brytyjczyka. Poważne rozcięcie nad okiem faworyta


Niespodziewane problemy w ringu z Otto Wallinem miał Tyson Fury. Brytyjczyk, który był murowanym faworytem do zwycięstwa, męczył się ze Szwedem przez 12 rund, wygrywając jednogłośnie na punkty. Duży wpływ na walkę miało rozcięcie nad okiem Fury'ego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

MMA. KSW 50. Aleksandra Rola - Catherine Costigan. Udany debiut Polki, rozbiła rywalkę

#zrodlo
Aleksandra Rola (3-0) od zwycięstwa rozpoczęła swoją przygodę z KSW. Polka pokonała Catherine Costigan (6-3) w drugiej rundzie przez TKO.

Tagi: MMA, KSW
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Kuriozalna sytuacja podczas ceremonii ważenia. Avery Sparrow został aresztowany i nie stanął na wadze


Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas ceremonii ważenia przed walką pomiędzy Ryanem Garcią i Averym Sparrowem. Ten drugi nie stawił się na niej, gdyż w drodze na trening został aresztowany.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury - Otto Wallin. Bukmacherzy nie dają szans Szwedowi


Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) ma nie dać szans Ottowi Wallinowi (20-0, 13 KO) podczas gali w Las Vegas - uważają analitycy zakładów bukmacherskich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Cenne zwycięstwo Michaela Huntera. Kolejny pas do kolekcji


Cenne zwycięstwo podczas gali w Nowym Jorku odniósł Michael Hunter (18-1, 12 KO). "Bounty" zdobył tym samym pas WBA Inter-Continental wagi ciężkiej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury - Otto Wallin. Wyniki ważenia. Były mistrz cięższy od rywala (wideo)


Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) był cięższy od Otta Wallina (20-0, 13 KO) przed sobotnią galą w Las Vegas. Były mistrz świata był pewny siebie podczas ważenia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Walka Saula Alvareza z Sergiejem Kowaliowem potwierdzona!

#zrodlo
2 listopada w Las Vegas dojdzie do walki pomiędzy Siergiejem Kowaliowem a Saulem Alvarezem o pas mistrza świata federacji WBO w wadze półciężkiej. Dla "Canelo" to szansa na zdobycie tytułu w już czwartej kategorii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Fame MMA 5. Szalony pomysł Marcina Najmana. Chce stoczyć dwie walki na jednej gali

#zrodlo
Marcin Najman (1-3), pomimo wstydliwych porażek w ostatnim czasie, jest wyjątkowo pewny swoich umiejętności. "El Testosteron" sądzi, że podczas Fame MMA 5 stoczyłby i wygrał dwie walki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?

#zrodlo
Tradycji musiało stać się zadość. Jak co tydzień prezentujemy quiz, w którym należy poprawnie rozpoznać na zdjęciach piętnastu sportowców uchodzących za legendy. Czy jesteś w stanie zrobić to bezbłędnie? Pochwal się wynikiem w komentarzu poniżej!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Problemy zdrowotne Macieja Sulęckiego. Polaka czeka zabieg

#zrodlo
Maciej Sulęcki zmaga się z problemami zdrowotnymi. Uraz ręki wymagać będzie interwencji lekarskiej. Polskiego boksera czeka zabieg szlifowania kości.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Artur Szpilka wróci na ring już w październiku. Fiodor Łapin: Za krótka przerwa po tak ciężkiej porażce


Zaledwie 3 miesiące po nieudanej walce z Dereckiem Chisorą (zakończoną ciężkim nokautem już w 2. rundzie), Artur Szpilka wróci na zawodowy ring. Pesymistycznie tak wczesny powrót ocenia Fiodor Łapin, były trener pięściarza z Wieliczki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

KnockOut Boxing Night 8. Artur Szpilka poznał rywala. Doświadczony Włoch rywalem Polaka


Artur Szpilka (22-4, 15 KO) wie już, z kim zmierzy się w kolejnej walce. "Szpila" spotka się w ringu z Fabiem Tuiachem (29-6, 16 KO) - poinformowano w magazynie "Ring" TVP.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury twarzą w twarz z Otto Wallinem (wideo)

#zrodlo
14 września w Las Vegas kolejny pojedynek stoczy Tyson Fury (28-0-1, 20 KO). "Olbrzym z Wilmslow" zmierzy się z niepokonanym Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Na ostatniej konferencji prasowej przed walką obyło się bez spięć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami