Boks  RSS
Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?

#zrodlo
Nie, nie zapomnieliśmy o nim. Już jest! Najnowszy quiz z cyklu "polskie i światowe legendy sportu". Czy tym razem uda ci się rozwiązać go bezbłędnie. Trzymamy kciuki! Pochwal się wynikiem w komentarzu poniżej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Zbigniew Boniek zakpił z rywala Polaka

#zrodlo
Prezes PZPN wskazał na ważny aspekt pojedynku, a zrobił to w swoim kpiącym stylu. Niewiele to zmieniło, bowiem Michał Cieślak wyraźnie przegrał walkę na punkty.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Zabrakło szczęścia i kondycji. Pas WBC został w Kinszasie

#zrodlo
Michał Cieślak (19-1, 13 KO) nie spełnił swojego marzenia i nie został mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej. W zorganizowanym w kuriozalnych okolicznościach w Kinszasie pojedynku pokonał go Ilunga Makabu (26-2, 24 KO).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Artur Szpilka zmierzy się z Sergiejem Radczenką w Łomży


Artur Szpilka zmierzy się z Sergiejem Radczenką w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 10, 7 marca w Łomży. Ukrainiec w przeszłości walczył już z Krzysztofem Głowackim i Adamem Balskim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Obawy Andrzeja Fonfary. "Nie widzę wyjścia, ucieczki"

#zrodlo
Andrzeja Fonfara, tak jak niemal całe bokserskie środowisko z Polski, bacznie przygląda się wydarzeniom w Kinszasie, gdzie dojdzie do walki Michała Cieślaka z Ilungą Makabu. "Polski Książę" ma obawy o losy ekipy pięściarza z Radomia po walce.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. "Nawet nie chcę pytać o testy antydopingowe"

#zrodlo
Do walki Michała Cieślaka z Ilungą Makabu pozostało coraz mniej czasu. Niemal wszystko to, co dzieje się w Demokratycznej Republice Konga przed tym starciem przekracza ludzkie pojęcie. Nie wiadomo m.in., czy bokserzy zostaną poddani testom na doping.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Iwan Redkacz surowo ukarany za ugryzienie Danny'ego Garcii


Iwan Redkacz (23-5-1, 18 KO) zdecydowanie przegrał na punkty z Dannym Garcią (36-2, 21 KO) na gali w Nowym Jorku, 25 stycznia. Ukrainiec dopuścił się brutalnego faulu podczas walki, gryząc rywala w 9. rundzie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Makabu - Cieślak. Polacy się boją, organizacja leży. "Wielki szok"


- Powiem szczerze: boimy się. Cały czas czujemy się niepewnie. Organizacja? Jakość mają gdzieś - mówi WP SportoweFakty Tomasz Babiloński, promotor Michała Cieślaka. Polak w kongijskim Kinszasie zmierzy się z Ilungą Makabu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Kursy bukmacherskie. Kongijczyk faworytem

#zrodlo
Michał Cieślak (19-0, 1 NC, 13 KO), który w piątkowy wieczór w Kinszasie zmierzy się z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO), może zostać mistrzem świata WBC wagi cruiser. Faworytem walki jednak nie jest.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Walka Cieślak - Makabu na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać galę?

#zrodlo
Walkę Michał Cieślak - Ilunga Makabu można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV. Transmisję będą mogli wykupić również abonenci Cyfrowego Polsatu. Koszt dostępu PPV to 40 zł.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Dwie walki w karcie wstępnej

#zrodlo
Michał Cieślak (19-0, 1 NC, 13 KO) w piątkowy wieczór może zostać kolejnym polskim mistrzem świata. Oprócz jego pojedynku przeciwko Ilundze Makabu (26-2, 24 KO), organizatorzy gali w Kinszasie zaplanowali dwa inne starcia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Krzysztof Głowacki: Mam nadzieję, że będzie nokaut

#zrodlo
Michał Cieślak (19-0, 1 NC, 13 KO), który w piątkowy wieczór w Kinszasie zmierzy się z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO), może zostać kolejnym polskim mistrzem świata wagi cruiser. Poprzedni czempion, Krzysztof Głowacki, w niego wierzy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Polacy dostali gażę za walkę w plecaku

#zrodlo
Kongijczycy nie przestają zaskakiwać obozu Michała Cieślaka. Polscy promotorzy doczekali się pieniędzy, ale te zostały dostarczone w plecaku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Szpilka o Michał Cieślak - Ilunga Makabu. "Jest już troszeczkę rozbity"

#zrodlo
Artur Szpilka zabrał głos na temat pojedynku Michała Cieślaka z Ilungą Makabu o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Zdaniem "Szpili" kluczem do wygranej Polaka może być psychika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Ultimatum dla organizatorów! Muszą przelać pieniądze

#zrodlo
Pozostały tylko godziny do walki Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO), a wciąż nie wiadomo, czy jej stawką będzie pas mistrzowski!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Makabu - Cieślak: w takich warunkach odbędzie się walka o pas mistrzowski (wideo)


Michał Cieślak w stolicy Demokratycznej Republiki Konga, Kinszasie, stoczy walkę o tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC. Polak z Ilungą Makabu będzie walczyć na ringu wybudowanym praktycznie na... polu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Pojawił się duży problem, walka zagrożona

#zrodlo
Gdy wydaje się, że nic nie jest w stanie już zagrozić organizacji walki Michała Cieślaka z Ilungą Makabu o mistrzostwo świata w wadze cruiser, na jaw wychodzi duży problem, który może zniweczyć wysiłek Polaka.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Mateusz Hencel: Michał Cieślak w paszczy lwa. Polak w Kinszasie walczy o marzenia (komentarz)


Już w piątek Michał Cieślak stanie przed szansą zdobycia pasa mistrza świata. Polak w Kinszasie zmierzy się z gospodarzem - Ilungą Makabu. Przed Cieślakiem wielka szansa, jednak o zwycięstwo w Demokratycznej Republice Konga będzie bardzo trudno.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Demetrius Andrade zastopował Keelera i obronił pas mistrza świata


Demetrius Andrade (29-0, 18 KO) po raz trzeci obronił tytuł mistrza świata w wadze średniej federacji WBO. Amerykanin na gali w Miami zastopował w 9. rundzie Luke'a Keelera (17-3-1, 5 KO).

Tagi: WTA Miami
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Sprawdź, gdzie oglądać walkę Makabu - Cieślak (transmisja)


31 stycznia Michał Cieślak (19-0, 13 KO) stoczy pojedynek o pas mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Ilunga Makabu (26-2, 24 KO). Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę Makabu - Cieślak.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami