Boks  RSS
Przemysław Runowski zdeklasowany. Polak bez szans w starciu z brytyjską nadzieją


Wyjazd do jaskini lwa nie był dobrym pomysłem. Przemysław Runowski (17-1, 3 KO) nie miał nic do powiedzenia w walce z Joshem Kellym (9-0, 6 KO) podczas gali w londyńskiej O2 Arenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka przypomniał stary wywiad. "Nie można oglądać na trzeźwo"

#zrodlo
Na święta humor nie opuszcza Artura Szpilki. Polski pięściarz właśnie wrzucił część jednego z pierwszych swoich wywiadów, w którym notorycznie powtarza słowo "miło".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skompromitowany Jarrell Miller przyznał się do dopingu. "Wybrałem źle i teraz za to płacę"

#zrodlo
Chociaż po pierwszej wpadce dopingowej Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) brnął w swoją niewinność, to po dwóch kolejnych oblanych badaniach zdecydował się przyznać do niechlubnego czynu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

QUIZ: historyczne sukcesy Polaków. Pamiętasz je dobrze? Udowodnij!


To były wiekopomne występy i sportowcy, którzy na zawsze zapisali się w historii polskiego sportu. Jesteś pewien, że dobrze pamiętasz ich sukcesy? Udowodnij, rozwiązując nasz quiz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przemysław Runowski bez szans. Polak skazywany na pożarcie w starciu o pas


Londyńska O2 Arena dla Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO) będzie jaskinią lwa. Mało kto daje mu jakiekolwiek szanse w starciu z Joshem Kellym (8-0, 6 KO).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jarrell Miller wpadł na dopingu po raz trzeci! EPO w organizmie pięściarza


Kolejny, już trzeci zakazany środek dopingujący wykryto w organizmie Jarrella Millera. Tym razem Amerykanin wpadł na stosowaniu erytropoetyny (EPO).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Terence Crawford i Amir Khan gotowi na hit. Zrobili wagę przed walką o pas (wideo)

#zrodlo
Terence Crawford (34-0, 25 KO) i Amir Khan (33-4, 20 KO) zmieścili się w limicie wagi półśredniej przed sobotnią walką w nowojorskim Madison Square Garden.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?


Jak co tydzień, także i tym razem, nie może zabraknąć w naszym serwisie quizu z cyklu "polskie i światowe legendy sportu". Jak sobie z nim poradzisz? Tradycyjnie pochwal się wynikiem w komentarzu!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielkanoc. Sportowcy nie mogą świętować. Ośrodki treningowe COS będą zapełnione

#zrodlo
Zawodnicy, którzy przygotowują się do letniego sezonu, nie mogą sobie pozwolić na odpoczynek w święta Wielkiej Nocy. - Po jednym dniu obżarstwa i siedzenia w domu już mnie roznosi energia - mówi tyczkarz Robert Sobera.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polak pomoże pięściarskiej gwieździe. Izuagbe Ugonoh sparingpartnerem Ołeksandra Usyka

#zrodlo
Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO) wesprze Ołeksandra Usyka (16-0, 12 KO) przed debiutem Ukraińca w wadze ciężkiej. Gdańszczanin zostanie jego sparingpartnerem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejny kandydat do walki z mistrzem. Dereck Chisora chce starcia z Anthonym Joshuą


Po tym, jak z walki z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) usunięto Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO), rośnie kolejka chętnych do starcia o pas. Na szczycie chciałby znaleźć się Dereck Chisora (29-9, 21 KO).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejna wpadka dopingowa Jarrella Millera! Tym razem wykryto ludzki hormon wzrostu


W organizmie Jarrella Millera wykryto kolejny niedozwolony środek. Tym razem amerykański pięściarz został przyłapany na stosowaniu HGH, czyli ludzkiego hormonu wzrostu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Walka życia Przemysława Runowskiego. Polak zrobił wagę (wideo)


Podczas sobotniej gali w londyńskiej O2 Arenie dojdzie do najważniejszej walki w karierze Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO). "Kosiarz" zmierzy się z brytyjską nadzieją, Joshem Kellym (8-0, 6 KO).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Moją misją było walczyć w ringu". Wzruszające słowa Tomasza Adamka

#zrodlo
42-letni Tomasz Adamek planuje pożegnać się z boksem zawodowym. Ze sportem, do którego - jak sam mówi - dostał powołanie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mariusz Cendrowski. By sen się spełnił

#zrodlo
- Rodzimy się słabi i słabi umieramy. Ale to, co robimy pomiędzy, zależy tylko od nas - tłumaczy Mariusz Cendrowski. Pięściarz, były olimpijczyk, toczy najdłuższą i najtrudniejszą walkę swojego życia. Scenariusz jest jeden - zwycięstwo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Babilon MMA 8: Daniel Rutkowski vs Damian Zorczykowski o pas wagi piórkowej

#zrodlo
Daniel Rutkowski kontra Damian Zorczykowski to "wybuchowa" walka czołowych polskich zawodników o pas federacji Babilon MMA w wadze piórkowej, 31 maja w Pruszkowie. Obaj odnosili sukcesy w zapasach, czują się jak ryba w wodzie walcząc w parterze

Tagi: MMA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Krzysztof Głowacki zakończył obóz w Hiszpanii. Niedługo sparingi w Anglii

#zrodlo
Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO) kontynuuje swoje przygotowania do walki z Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO). "Główka" przeniósł obóz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W środę otwarcie drugiej próbki antydopingowej Jarrella Millera

#zrodlo
Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) wierzy jeszcze, że uda mu się udowodnić swoją niewinność. W środę zostanie przebadana druga próbka jego testu antydopingowego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wilder typuje Ortiza, jako rywala dla Joshuy. Amerykanin jest rozczarowany postawą Millera


Zdaniem Deontaya Wildera, to Luis Ortiz jest najlepszym możliwym wyborem dla Anthony'ego Joshuy. Jednocześnie, mistrz świata federacji WBC jest rozczarowany zachowaniem Millera, który stracił wielkie pieniądze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Menadżer Adama Kownackiego: Jestem przekonany, że dojdzie do walki Adama z Joshuą, ale jeszcze nie teraz


Menadżer Adama Kownackiego potwierdza doniesienia o tym, że jego podopieczny nie stanie w ringu naprzeciw Anthony'ego Joshuy 1 czerwca. Keith Connolly jest przekonany jednak, że kiedyś do takiego starcia dojdzie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami