Tadej Pogacar przedłużył lukratywny kontrakt

Tadej Pogacar podpisał prolongatę wieloletniego kontraktu z UAE Team Emirates.

Źródło: rowery.org

Trasa Itzulia Basque Country 2021

Organizator Wyścigu Dookoła Kraju Basków przedstawił program tegorocznej edycji, która wystartuje 5 kwietnia.

Mads Pedersen: "pokazaliśmy, na co nas stać, nie szukaliśmy wymówek"

Mads Pedersen wygrał Kuurne-Bruksela-Kuurne po rozegranym z głową wyścigu i dzięki wykorzystaniu swojego największego atutu: finiszu w finale klasyków.

Royal Bernard Drôme Classic 2021. Andrea Bagioli potwierdza swój talent

21-letni Andrea Bagioli (Deceuninck-Quick Step) wygrał 9. wydanie wyścigu Royal Bernard Drôme Classic.

Kuurne-Bruksela-Kuurne 2021. Mads Pedersen ze świetnym wyczuciem

Mads Pedersen (Trek-Segafredo) wygrał 73. edycję wyścigu Kuurne-Bruksela-Kuurne.

Patrick Lefevere wygrywa w Kuurne

Z Kuurne-Bruksela-Kuurne Patrick Lefevere ma ciekawe wspomnienia. Oto historia wyścigu z końcówki lat 70. i początku kariery znanego managera.

17 razy mniej. Spora różnica w nagrodach za Omloop Het Nieuwsblad

Nagroda 16 tysięcy euro za zwycięstwo w Omloop Het Nieuwsblad czeka ekipę Deceuninck-Quick-Step. Zwyciężczyni wyścigu kobiet otrzyma zaledwie namiastkę tej sumy.

Omloop Het Nieuwsblad 2021. Anna van der Breggen zwycięstwem w ostatni sezon

#zrodlo

Anna van der Breggen (Team SD Worx) wygrała w Ninove 13. edycję Omloop Het Nieuwsblad.

Faun-Ardèche Classic 2021. Sukces Davida Gaudu

David Gaudu (Groupama-FDJ) wygrał 21. edycję jednodniowego wyścigu Faun-Ardèche Classic.

Omloop Het Nieuwsblad 2021. Davide Ballerini po sprincie

#zrodlo

Włoch Davide Ballerini (Deceuninck-Quick Step) wygrał po finiszu z peletonu 76. edycję klasyku Omloop Het Nieuwsblad.

UAE Tour 2021: etap 7. Caleb Ewan ograł Bennetta

Caleb Ewan wygrał w Abu Zabi finałowy etap UAE Tour. W klasyfikacji końcowej wyścigu triumfował Tadej Pogacar.

UAE Tour 2021. Lider wyścigu ukarany

#zrodlo

Lider wyścigu UAE Tour zarobił przed ostatnim etapem karę od komisji sędziowskiej.

Zapowiedź Omloop Het Nieuwsblad 2021

W sobotę po raz 76. odbędzie się Omloop Het Nieuwsblad, który zainauguruje sezon północnych klasyków.

UAE Tour 2021: etap 6. Sam Bennett z drugim etapowym sukcesem

Sam Bennett (Deceuninck-Quick-Step) wygrał po finiszu z peletonu szósty etap UAE Tour w Dubaju.

Omloop Het Nieuwsblad 2021. Katarzyna Niewiadoma zaczyna sezon

#zrodlo

Katarzyna Niewiadoma na trasie Omloop Het Nieuwsblad (27 lutego) rozpocznie sezon 2021. 26-letnia Polka w barwach niemieckiej ekipy Canyon-SRAM ścigała się już trzy lata, rok 2021 jest jej czwartym w formacji prowadzonej przez Ronny'ego Lauke'a. Zespół Canyon-SRAM na trasie pierwszego z belgijskich klasyków, Omloop Het Nieuwsblad, poprowadzi Brytyjka Hannah Barnes. Lubię ten wyścig. Dla wielu […]

Peter Sagan nie wystartuje Omloop Het Nieuwsblad i Kuurne-Bruksela-Kuurne

Peter Sagan nie wystartuje w wyścigach jednodniowych otwierający sezon ścigania na brukach Belgii, m.in. w Omloop Het Nieuwsblad.

UAE Tour 2021: etap 5. Jonas Vingegaard na Jebel Jais

Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma) po podjeździe na Jebel Jais triumfował na mecie piątego odcinka UAE Tour.

Łukasz Wiśniowski w składzie Team Qhubeka ASSOS na pierwsze klasyki

#zrodlo

Łukasz Wiśniowski w barwach Team Qhubeka ASSOS na trasie Omloop Het Nieuwsblad rozpocznie sezon belgijskich klasyków.

PKN Orlen sponsorem zespołu Mai Włoszczowskiej

Polski koncern paliwowy PKN Orlen w sezonie 2021 będzie jednym z dwóch sponsorów tytularnych zespołu, który reprezentuje Maja Włoszczowska.

"Dzikie karty" na Paryż-Roubaix 2021

Amaury Sport Organisation przedstawiła listę ekip, które wystartują w pierwszej edycji Paryż-Roubaix kobiet i w 118. edycji Paryż-Roubaix mężczyzn.

Polecamy
Strade Bianche 2021 bez Petera Sagana!

Drużyna BORA-hansgrohe potwierdziła serwisowi Velonews, że trzykrotny mistrz świata Peter Sagan nie stanie na stracie sobotniego wyścigu Strade Binache. Już teraz zapraszamy na relację tekstową “live” z wyścigu Strade Bianche, która rozpocznie się na naszym portalu w sobotę 6 marca o godzinie 11:40. Przypomnijmy, że podczas zgrupowania na Wyspach Kanaryjskich na przełomie stycznia i lutego zdiagnozowano u […] first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport